Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2007
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 marca 2007 r. zmarła nasza ukochana Córeczka
Ś.P.
Agnieszka Mazur
z domu Palcat
lat 24
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 31.03.2007 r. o godz. 11:00 w kościele parafii pw. św. Elżbiety w Orłowie, po której odbędzie się ceremonia pogrzebowa na miejscowym cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążeni:
Rodzice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia