Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2007
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.01.2007r odszedł od nas mój kochany mąż, nasz drogi tata, teść i dziadek
Śp. Jerzy Waszak lat 68
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 03.02.2007r o godz. 8.30 w kościele Chrystusa Króla przy ul. Stawowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona żona i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia