Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2005
Express Bydgoski
Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 25 września 2005 roku zasnęła w Bogu nasza ukochana mama, teściowa, ciocia śp. Wanda Fojuth z domu Budziak lat 98 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28 września 2005 roku o godz.......... w kościele Św. Józefa przy ul. Toruńskiej. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia tj. 28 września 2005 roku o godz. 13.45 na cmentarzu NSPJ- Ludwikowo w Bydgoszczy
W smutku pogrążona rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia