Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2006
Express Bydgoski
Dziękujemy
całemu Zespołowi medycznemu Oddziału hematologii przy Szpitalu im.dr. J. Biziela, a w szczególności pani dr Danucie Błońskiej, przełożonej pielęgniarek pani mgr Janinie Schabowskiej i pozostałym pielęgniarkom, oraz Paniom dr Teresie Wójcik i dr Renacie Bijacie-Bronisz za wspaniałą opiekę, życzliwość, cierpliwość, wsparcie w długotrwałej chorobie, oraz za okazane serce mojemu Mężowi i Tatusiowi
śp. Jan Cywilko
Żona z córką
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia