Maria Wasiluk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2009
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 grudnia 2009 r. zmarła nasza Kochana Mama, Siostra, Babcia i Prababcia śp. Maria Wasiluk Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 5 grudnia 2009 r. o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Odkupiciela, Gd.-Wrzeszcz, ul. Sobótki 20. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia