Ryszard Wysocki
This was published in the following publications on 16.11.2012:
Dziennik Zachodni
This was published in the following publications on 16.11.2012:
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 listopada 2012 roku zmarł
Ryszard Wysocki
Dyrektor Inwestycji w Polskim Koksie S.A.
były Prezes Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt oraz Wiceprezes Wyższego Urzędu Górniczego
Pożegnalna msza święta odbędzie się w sobotę, 17 listopada, o godz. 10.30
w kościele Św. Jadwigi w Gliwicach – Brzezince
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 12.00
na cmentarzu Centralnym w Gliwicach.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd i Pracownicy
Polskiego Koksu S.A.
End of content
No more pages to load