Gdyby mił
This was published in the following publications on 09.10.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.10.2006:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 października 2006 r zmarła po długiej i ciężkiej chorobie moja ukochana Żona, nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Jadwiga Frąk
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 9 października 2006 r. o godz. 12.00 pożegnaniem Zmarłej w kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od Wybickiego).
Pogrążony w smutku
Mąż z Synem i Rodziną
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
End of content
No more pages to load