Maria Siuda- Fizek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Drogiej Koleżanki, cenionego radiologa i wrażliwego lekarza
ś+p
dr Marii Siudy - Fizek
wieloletniego członka Zarządu Oddziału Poznańskiego naszego towarzystwa.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy współczucia
Zarząd i koledzy z Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia