Marek Serwatkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2010
Głos Wielkopolski
Podziękowanie
Dziękuję Wszystkim, którzy łączą się ze mną żegnając mojego ukochanego Męża Marka Serwatkiewicza, dyrektora Szkoły Podstawowej w Radzewie, Radnego Powiatu Poznańskiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty i Wychowania Powiatu Poznańskiego.
Po Bogu był moją największą Miłością i Siłą – po Jego odejściu jest mnie mniej niż połowa, ale proszę Boga Wszechmogącego, by ta połowa pozwoliła mi dać świadectwo jego wiary, nadziei i miłości. Wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego, Wiary, że – jak mawiał – „bez woli Bożej nawet włos człowiekowi z głowy nie spadnie”, Wiary we wszystko, co Polskie, Wiary w każdego człowieka, z którym zetknął się na swej ziemskiej drodze. Nadziei w lepsze jutro – jeśli nie na Ziemi, to na pewno w Niebie.
Kochał to, co robił i ludzi, którzy go otaczali. Mawiał często: „Bóg daje siłę, zadania i czas – kiedyś zabierze siłę i czas, więc trzeba szybko spełniać zadania”.
Nie pytam Boga dlaczego, tylko nieustannie dziękuję Wszechmogącemu, że pozwolił mi iść małżeńską drogą pełną miłości, służby i radosnej pracy ku wieczności za rękę z najwspanialszym Człowiekiem. Stale powtarzam: „Jezu, ufam Tobie”.
To życie i odejście nie może pójść na marne, dlatego proszę w Jego imieniu, by wszystkie dobre sprawy, które rozpoczął kontynuowali ludzie, których tak cenił.
Proszę o modlitwę za Niego, za mnie i nasze córki, byśmy mogły godnie znieść to rozstanie.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do Aleksandry Chałupkowej za wsparcie w tych trudnych chwilach, oraz do Macieja Małeckiego za lata wieloletniej męskiej przyjaźni z moim Mężem, wiecznej przyjaźni, której owoce zbieram po odejściu Marka codziennie.
Alicja Serwatkiewicz
Wyrazy głębokiego współczucia i żalu
z powodu nagłej śmierci
Naszego Drogiego Kolegi
Radnego Powiatu Poznańskiego
ś+p
Marka Serwatkiewicza
Żonie i Córkom
składa
Jan Grabkowski
Starosta Poznański
wraz z Zarządem Powiatu w Poznaniu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł
Radny Powiatu Poznańskiego
II i III kadencji
ś+p
Marek Serwatkiewicz
Łączymy się w bólu
z Rodziną
Piotr Burdajewicz
Przewodniczący Rady Powiatu w Poznaniu
wraz z pracownikami
Biura Rady
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość, że zmarł
Nasz Drogi Kolega i Serdeczny Przyjaciel
ś+p
Marek Serwatkiewicz
W tych smutnych chwilach
łączymy się w bólu
z Rodziną
Koleżanki i Koledzy
Radni Powiatu Poznańskiego
,,Jest takie cierpienie, które można wyrazić
tylko głębokim milczeniem"
Pogrążeni w głębokim bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 4 czerwca 2010 roku odszedł od nas
Kolega, Przyjaciel i Dyrektor naszej szkoły
ś+p
Marek Serwatkiewicz
Pozostanie w naszej pamięci i sercach na zawsze.
Żonie Alicji oraz córkom Ani i Ewie
wyrazy szczerego współczucia składają
Nauczyciele i Pracownicy
Szkoły Podstawowej im. Jana Wójkiewicza w Radzewie
Pogrążeni w żalu z wielkim smutkiem żegnamy kolegę i zasłużonego samorządowca
ś + p
Marka Serwatkiewicza
Głębokie wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim przekazują
Radni Rady Miejskiej
w Kórniku
Z wielkim żalem żegnam
śp
Marka Serwatkiewicza
Wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Radzewie,
Radnego Powiatu Poznańskiego,
Wielkiego Społecznika i Wychowawcę Młodzieży
Żonie, Córkom i Najbliższym
składam wyrazy głębokiego współczucia
Jerzy Lechnerowski
Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik
„Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się nam jednak niespodziewana”
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Drogiego Kolegi i Przyjaciela
ś + p
Marka Serwatkiewicza
W tych smutnych chwilach łączymy się w bólu z Rodziną i składamy
wyrazy szczerego współczucia Żonie Alicji oraz córkom Ani i Ewie
Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 1
im. T. Działyńskiego w Kórniku
„Dla wszystkich byłeś tylko człowiekiem,
dla mnie Całym Światem”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.6.2010 roku zmarł
nagle opatrzony sakramentami św. nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Brat, Wujek,
Przyjaciel, Człowiek ogromnej dobroci, serca i wiary
ś + p
Marek Serwatkiewicz
żył 52 lata
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 9.6.2010 roku o godzinie 15.00
- w Godzinie Miłosierdzia Bożego – w kościele pw. Wszystkich Świętych
w Kórniku, a następnie odbędzie się pożegnanie Zmarłego na cmentarzu parafialnym.
Pogrążona w smutku
Żona z Córkami, Rodziną
i Przyjaciółmi
Prosimy o nieskładanie kondolencji na cmentarzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
jarosław Biegała
16 l
Weronika Kudła
16 l
Maria Machowiak
16 l
Maria Młynarczak- Głodkiewicz
16 l
16 l
SZS 'WIELKOPOLSK A'
16 l
Natalia
16 l