Edward Boniecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2009
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 sierpnia 2009 roku odszedł od nas po długotrwałej chorobie nasz najukochańszy i bezgranicznie oddany rodzinie Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek ś + p Edward Boniecki inżynier leśnik Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek, 14.8.2009 r. o godzinie 11.00 w kościele pw. Świętego Stanisława Kostki przy ul. Rejtana 8. Pogrzeb odbędzie się 14.8.2009 r. o godzinie 12.30 na cmentarzu parafialnym przy ul. Wojciechowskiego. W smutku pogrążeni Żona, Dzieci z Rodzinami św. Maksymilianie Kolbe Módl się za Nim!
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia