Z wielkim
This was published in the following publications on 09.03.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 09.03.2006:
Express Bydgoski
Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Teresy Ciepły -
Znakomitej bydgoskiej sportsmenki, jednej z najwybitniejszych polskich lekkoatletek
Honorowego Obywatela Bydgoszczy
Teresa Ciepły - z wyboru bydgoszczanka - zdobyła trzy medale na igrzyskach olimpijskich (złoty, srebrny i brązowy), dwa złote medale i jeden brązowy na Mistrzostwach Europy. Była
dwunastokrotną mistrzynią Polski. Ustanowiła 18 rekordów kraju i świata.
Odeszła wielka mistrzyni sportu. Łączyły ją szczególne więzy z naszym miastem i stadionem Zawiszy, na którym biła rekordy i zdobywała medale.
Cześć Jej pamięci!
Rodzinie i Bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia.
Prezydent Bydgoszczy
Konstanty Dombrowicz
End of content
No more pages to load