Serdecznie
This was published in the following publications on 24.05.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 24.05.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej
ś.p. WŁODZIMIERZA CZARNECKIEGO
księdzu Antoniemu z parafii p.w. Chrystusa Króla, rodzinie, krewnym, przyjaciołom, sasiadom, znajomym, delegacjom z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, koleżankom z MPO Sp. z o.o., koleżankom i kolegom z Wydziału Utylizacji oraz kolegom z drużyny (Olds Boys Hokeja na Trawie z klubu Pomorzanin Toruń za wspólną modlitwę, złożone wieńce i wiązanki oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
dziękują
Żona, Synowie, Synowe i Wnuczki
End of content
No more pages to load