Bardzo nam
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2005
Nowosci
Bardzo nam przykro i ogromnie żal,
że zmarł nasz klubowy i partyjny przyjaciel
MAREK OLEWIŃSKI
-Poseł na Sejm RP II, III i IV kadencji.
Opuścił nas na zawsze Człowiek wielkiej kultury osobistej
i politycznej, niezłomny i prawy w poglądach i czynach,
oddany wyborcom i województwu kujawsko-pomorskiemu,
poseł kompetentny, merytoryczny i pracowity.
Marek od roku współtworzył z nami Socjademokrację Polską.
Szkoda, że to wszystko już się skończyło.
Żonie, dzieciom i rodzinie
składamy szczere wyrazy współczucia
posłowie Anna Bańkowska i Bogdan Lewandowski z SdPl.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia