Żyłeś dla
This was published in the following publications on 25.10.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 25.10.2005:
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 października 2005 roku odszedł na zawsze mój najdroższy Mąż, nasz kochany Tatuś, Dziadziuś, Teść, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p
EDWARD PROROK
lat 56
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 26 października 2005 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. O. O. Paulinów na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Żona i Córki z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy Domu Pogrzebowym „Sotor” przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load