Odszedłeś
This was published in the following publications on 23.06.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 23.06.2005:
Express Bydgoski
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 20.06.2005r odszedł od nas nagle nasz kochany syn, mąż, zięć, ukochany tatuś, drogi brat, szwagier i wujek
Śp. Tomasz Arndt lat 31
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 24.06.2005r o godz.7.30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load