Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 22 listopada 2005 zasnął w Bogu mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. TADEUSZ TOMIAK
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 25 listopada 2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Św. Józefa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia