Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.05.2005 r. zmarła po ciężkiej chorobie opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. ŁUCJA KUBACKA
z domu Pawlicka, lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21.05.2005 r. o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" ul. Browarna 2 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia