Największ
This was published in the following publications on 06.07.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.07.2006:
Express Bydgoski
"Największym dobrem człowieka jest Matka
żyła tak, że ślady jej stóp zostaną na wieki."
Dnia 5 lipca 2006 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp.
ELŻBIETA ŚWIĄTEK
lat 82
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
7 lipca 2006 r. (piątek) o godz. 8:30 w kościele
p.w. Św. Polskich Braci Męczenników przy
ul. Popiełuszki. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10:00 na cmentarzu Starofarnym przy ul. Grunwaldzkiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Córki i Synowie z Rodzinami
End of content
No more pages to load