Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2005
Express Bydgoski
+
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.12.2005 r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia, prababcia, siostra, szwagierka i ciocia
śp. Wiktoria Włodarczyk lat 79
z domu Krupiak
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 23.12.2005 r. o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul Artyleryjskiej.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia