Marian Kuroczycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2011
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem i żalem żegnamy śp. MARIANA KUROCZYCKIEGO wieloletniego, zasłużonego pracownika Urzędu Miejskiego w Szprotawie Rodzinie zmarłego wyrazy szczerego współczucia Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha Przewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie Andrzej Skawiński oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Szprotawie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia