Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2006
Express Bydgoski
" Śpieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodzą "
Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy , że dnia 31.08.2006r. zasnęła w Bogu moja ukochana mama , teściowa , babcia i żona
ŚP.ELŻBIETA KACHELSKA
Lat 52
z domu WILKOWIECKA
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 07.09.2006r. o godz.12.00 w Kościele Garnizonowym przy ul.Bernardyńskiej .
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godz.14.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul.Artyleryjskiej
Pogrążona w smutku córka z rodziną .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia