Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2006
Express Bydgoski
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 02.08.2006r odeszła od nas nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Helena Wierzbicka
lat 72
Z domu Meller
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.08.2006r o godz. 8.30 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. St. Kardynała Wyszyńskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążone córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia