Serdecznie dziękuję lekarzom i
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2009
Głos Koszaliński
Serdecznie dziękuję lekarzom i pielęgniarkom z Hospicjum Domowego w Koszalinie za wszechstronną i ofiarną opiekę nad moim Mężem Kazimierzem Woźniakiem w ostatnich miesiącach Jego życia. Żona z synami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia