Bogdan Rapacz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2009
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego Górnika Bogdana Rapacza który 18 sierpnia 2009 roku zginął na stanowisku pracy. Łącząc się w bólu i żałobie, składamy Rodzinie Zmarłego wyrazy najszczerszego i głębokiego współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Oddziału Zakłady Górnicze "Lubin".
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Janusz
13 l
nieznajomy gość
13 l
Krystyna
13 l
Bożena
16 l