Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2005
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19.XI.2005 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. JADWIGA BALEJKO
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 23.XI.2005 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy przy ul. Bażyńskich do kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (Nowy).
Pogrążeni w smutku
Syn i Córka z Rodziną
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia