Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2004
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 lipca 2004r., odszedł od nas na zawsze nasz kochany tatuś, teść, dziadek, brat, szwagier i wujek
śp. Henryk Wróblewski lat 66
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4 sierpnia 2004r., o godz. 8.00 w kościele NSPJ przy placu Piastowskim. Pogrzeb odbędzie się dnia 5 sierpnia 2004r., o godz. 12.15 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia