Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2006
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 listopada 2006 roku zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Pelagia Łaniecka
z domu Siemińska, lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 listopada 2006 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła pw. św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.30 przy ul. Gagarina 102 od ul. Łukasiewicza.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia