Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2005
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22.03.2005 roku zmarł po ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Ojciec i Dziadek
śp. Józef Pawlak
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 29.03.2005 roku o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.30 przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia