Ty byłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.03.2005
Express Bydgoski
"Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno, brak nam ciebie ...."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 23.03.2005r odeszła od nas moja ukochana żona, nasza mamusia, synowa, siostra, bratowa, szwagierka i ciocia
Śp. Ewa Kuszlik lat 37
Z domu Sajdak
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29.03.2005r o godz. 13.00 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Sielawowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym - Osowa Góra.
W smutku pogrążeni mąż z dziećmi i rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia