Edward Oworuszko

This was published in the following publications on 18.06.2009:
Dziennik Wschodni

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci byłego Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie Sędziego NSA w stanie spoczynku EDWARDA OWORUSZKO serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie składają Prokurator Okręgowy w Lublinie wraz z gronem współpracowników

Beach

Rodzinie i Bliskim Zmarłego ŚP EDWARDA OWORUSZKI Sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego w stanie spoczynku, byłego Prezesa Ośrodka Zamiejscowego NSA w Lublinie oraz Wojewódzkiego Sądu Administacyjnego w Lublinie wyrazy głębokiego współczucia i żalu składają: Wojewoda Lubelski, Wicewojewoda oraz Dyrektor Generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego śp EDWARDA OWORUSZKO wieloletniego Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie składa Prezes ZW PSL, Poseł na Sejm RP Edward Wojtas

Wszystkim życzliwym Osobom, które wspierały nas i towarzyszyły w trudnych chwilach ciężkiej choroby Edwarda Oworuszko oraz tak licznie uczestniczyły w Jego ostatniej drodze serdeczne podziękowania składają Żona, Córka, Syn z Rodziną

Z wielkim żalem i głębokim smutkiem żegnamy zmarłego w dniu 13 czerwca 2009 r. Pana EDWARDA OWORUSZKO sędziegp NSA w stanie spoczynku, wieloletniego Prezeza Ośrodka Zamiejscowego Naczelnego Sądu Administracyjnego w Lublinie i Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie. Pogrążonym w żałobie Żonie, Dzieciom, Wnukom i Bliskim wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Męża, Ojca i Dziadka składają Prezez, Wiceprezes, Sędziowie i Pracownicy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie

W dniu 13 czerwca 2009 r. zmarł w wieku 70 lat EDWARD OWORUSZKO sędzia NSA w stanie spoczynku Prezes Ośrodka Zamiejscowego NSA w Lublinie oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie.Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Lipowej w Lublinie, w piątek - 19 czerwca 2009 r., o godz. 12.00 po czym nastąpi złożenie zmarłego do grobu o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku Żona, Córka, Syn z Rodziną oraz Przyjaciele i Współpracownicy z WSA w Lublinie

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Danuta i Zygmunt Oworuszko


17yrs

Image chosen by user

Zygmunt Oworuszko


17yrs

Image chosen by user

Zygmunt Oworuszko


17yrs

Image chosen by user

Poźniakowie


17yrs

Image chosen by user

Poźniakowie


17yrs

Image chosen by user

Poźniakowie


17yrs

Image chosen by user

JP


17yrs

Image chosen by user

Izabela Kowalska


17yrs

Image chosen by user

Magdalena Malikowska


17yrs

Image chosen by user

kg


17yrs

Image chosen by user

Józefa Ziółkowska


17yrs

Image chosen by user

Magdalena Malikowska


17yrs

Image chosen by user

Magdalena Malikowska


17yrs

Image chosen by user

Magdalena Malikowska


17yrs

Image chosen by user

Magdalena Malikowska


17yrs

Image chosen by user

Tadeusz Pastucha


17yrs

Image chosen by user

znajomy


17yrs

Image chosen by user

Joanna Kulik


17yrs

Image chosen by user

KRYSTYNA KULIK


17yrs

End of content

No more pages to load