Byłeś Jes
This was published in the following publications on 02.08.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 02.08.2006:
Express Bydgoski
"Byłeś, Jesteś
i Będziesz zawsze
w moim sercu"
Dzisiaj 2 sierpnia 2006 r. mija Druga bolesna Rocznica Śmierci kiedy odszedł nagle mój ukochany i nigdy niezapomniany Mąż
śp.
Bogdan Glapa
zostawiając ogromną pustkę, tęsknotę i żal.
Msza św. w Jego intencji odprawiona zostanie dnia 6 sierpnia 2006 o godz. 9:00 w Kościele Garnizonowym przy ul. Bernardyńskiej.
Żona
End of content
No more pages to load