Jan Stryczyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2010
Głos Wielkopolski

Z żalem i poczuciem wielkiej straty żegnamy Człowieka wielkiego serca
ś + p
dr. med. Jana Stryczyńskiego
wybitnego radiologa
nauczyciela pokoleń lekarzy
aktywnego Członka naszego Towarzystwa
Żonie i Synowi
składamy wyrazy współczucia
Zarząd i Członkowie Oddziału Poznańskiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

Plaża

W życiu choć zdobywałeś najwyższe szczyty,
nie zapominałeś o ludziach.
Teraz, gdy jesteś na najwyższej z Gór,
my nie zapomnimy o Tobie.

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego najukochańszego Męża i Ojca

ś + p
dr .med. Jana Stryczyńskiego
radiologa i wielkiego miłośnika gór

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek, 11 czerwca 2010 r. o godz. 10.30 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Junikowskiej. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.20 na cmentarzu junikowskim.

Pogrążeni w smutku

Żona, Syn i Synowa

„O jedno tylko proszę Pana, żebym mógł przebywać
w Jego domu”
(Ps. 27)
Zawiadamiamy, że w dniu 4 czerwca 2010 roku odszedł do Pana
po długiej chorobie w 79. roku życia nasz ukochany brat, szwagier i wujek,
Człowiek wielkiego serca i wielkiej cierpliwości.
ś + p
Jan Stryczyński
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu 11 czerwca 2010 r.
o godzinie 10.30 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Junikowskiej,
a pogrzeb godz. 12.20 na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążeni
Marychna i Andrzej z rodzinami

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wspaniałego Człowieka, znakomitego Radiologa, serdecznego Przyjaciela
ś + p
dr. n. med. Jana Stryczyńskiego
długoletniego Kierownika Zakładu Radiologii
Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy serdecznego współczucia
Dyrektor i Pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wspaniałego Człowieka należącego do czołówki polskich alpinistów i himalaistów
dr. nauk medycznych
Jana Stryczyńskiego
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy serdecznego współczucia

Prezes i członkowie Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu
oraz Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 11.06.2010 r. o godzinie 12.20 na cmentarzu junikowskim w Poznaniu.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian Krawczyński


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

teresa zeltt dombek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

teresa zeltt dombek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

aleksandra


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aleksandra


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia