Odeszłaś
This was published in the following publications on 29.06.2004:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.06.2004:
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.
"Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 25.06.2004r. po ciężkiej chorobie odeszła od nas moja kochana mama, nasza siostra i ciocia
śp. Elżbieta Tomanek
z domu Glanc
lat 51
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 30.06.2004r. o godzinie 9.00 w kościele parafialnym Matki Boskiej Nieustającej Pomocy przy ul. Ugory.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej
W smutku pogrążony syn i rodzina
End of content
No more pages to load