Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2006
Express Bydgoski
" Nie umiera ten kto pozostaje
w pamięci i sercach przyjaciół i bliskich "
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 28 września 2006r. zakończył swe pracowite życie nasz kochany ojciec , teść , dziadek i pradziadek
ŚP.EDMUND GRZESIAK
Lat 91
p.por rezerwy , Weteran Walk o Wolność i Niepodległość Ojczyzny , uczestnik kampanii wrześniowej , żołnierz ii Korpusu Armii Andersa walczący pod Monte Ciasno , Piedemonte i Loretto . Wieloletni działacz społeczny w spółdzielniach rzemieślniczych oraz Cechu Rzemiosł Drzewnych . Odznaczony : Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski , Krzyżem Walecznych , Brązowym Krzyżem Zasługi z Mieczami , Medalem za udział w wojnie obronnej i wieloma innymi odznaczeniami bojowymi oraz wielokrotnie wyróżniany za działalność społeczną .
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia ...... o godz.......w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny przy ul.Glinki 40.
Pogrzeb odbędzie się dnia 02.10.2006r. o godz.13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul.Wiślanej w Bydgoszczy .
Pogrążona w smutku Rodzina .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia