Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2006
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 lutego 2006 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. MARIA WIERZBICKA
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 lutego 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul.Rybaki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia