Żyłeś dla
This was published in the following publications on 09.03.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.03.2004:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 07.03.2004 r. zmarł opatrzony sakramentami św. Mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. ZYGMUNT PAWEŁCZAK
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 11.03.2004 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla,gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą.
End of content
No more pages to load