My żołnier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2004
Express Bydgoski
My żołnierze Powstania Warszawskiego
z głębokim żalem żegnamy naszego kolegę i przyjaciela
śp. Marka Jassema
porucznika Wojska Polskiego żołnierza Armii Krajowej pseudonim "Maj"
uczestnika Powstania Warszawskiego 1944r. w zgrupowaniu "Granat" w obwodzie Mokotów.
Odznaczony Krzyżem Walecznych, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Srebrnym Krzyżem Zasługi, Warszawskim Krzyżem Powstańczym, Krzyżem Partyzanckim, Krzyżem Armii Krajowej, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz licznymi wyróżnieniami resortowymi i lokalnymi.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 3 grudnia 2004r. o godz. 12.00 w kościele Garnizonowym przy placu Bernardyńskim po czym trumna przewieziona zostanie do Gdańska na miejsce wiecznego spoczynku
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
towarzysze broni Związku Powstańców Warszawskich w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia