Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2006
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś jeszcze z nami"”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 stycznia 2006 roku odeszła od nas do Pana, opatrzona Sakramentami Świętymi Najukochańsza, Najdroższa Babcia, Prababcia, Mama, Teściowa i Ciocia
ś.p.
CECYLIA STEFAŃSKA
z domu Lewandowska
lat 91
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19 stycznia 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
WNUCZKA MARLENA z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia