Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2005
Express Bydgoski
Podziękowanie wszystkim
którzy dzielili z nami smutek i żal oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej mojej kochanej mamusi
śp.
Pelagi Garcz
a w szczególności księdzu prałatowi W. Mielcarkowi oraz Arturowi Zapaś z parafi Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ks. dr. Zdzisławowi Lipińskiemu za odprawienie mszy św. w Gnieźnie oraz Matkom Różańcowym, rodzinie, znajomym, sąsiadom za modlitwę, liczne wieńce i kwiaty
Z głębi serca serdeczne "Bóg Zapłać"
składa córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia