Dziękujemy
This was published in the following publications on 17.06.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.06.2005:
Express Bydgoski
Dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal i tak licznie uczęstniczyli w ceremonii pogrzebowej naszego Taty, Teścia, Dziadka i Pradziadka
śp.
Stanisława Zubryckiego
Serdeczne "Bóg zapłać"
składa Rodzina
Informujemy, że msza św. odbędzie się 24.06.2005 r. o godz. 18.00 w Parafii Św. Wincentego a'Paulo
End of content
No more pages to load