Wiesławę Cieślę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.08.2010
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.08.2010
Express Ilustrowany
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 22 sierpnia 2010 r. zmarła nasza Przyjaciółka,
Koleżanka i wieloletni Pedagog.
Z poczuciem ogromnej straty żegnamy
Ś.+P.
Wiesławę Cieślę
Dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych
im. Stanisława Moniuszki w Łodzi.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy
Administracji i Obsługi, Uczniowie
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Panią Dyrektor
Wiesławę Cieślę
wybitnego Dyrektora szkoły i wieloletniego Przyjaciela
naszych dzieci oraz nas rodziców.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy współczucia.
Rodzice Uczniów Zespołu Szkół Muzycznych
im. Stanisława Moniuszki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Joanna, Jan Stawczyk z rodzin
15 l