Z głębokim
This was published in the following publications on 19.08.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.08.2005:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 sierpnia 2005r. odszedł od nas nasz Szef
śp. Edmund Bigoński
Był wyjątkową Osobą, pełną ciepła i pogody ducha.
Dla każdego miał dobre słowo i uśmiech.
Jego śmierć jest dla nas wielką stratą
Pracownicy Firmy "Bigońscy"
End of content
No more pages to load