Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2005
Express Bydgoski
Serdeczne podziękowanie
dla dr Elżbiety Buszko- Sikora
za szczęśliwie przeprowadzoną operację
i fachową, troskliwą opiekę
oraz całemu personelowi Oddziału Chirurgii
Szpitala Miejskiego w Bydgoszcy
składa wdzięczna pacjentka
Sylwia Flis
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia