Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23.02.2005 r. zmarła po ciężkiej chorobie opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka, Kuzynka i Ciocia
śp. MARTA KOCIORSKA
z/d Grabowska lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 25.02.2005 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" przy ul. Okólnej 24 na Podgórzu do kościoła p.w. śś. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu parafialnym przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy D.P. "Cultus" ul. Okólna 24.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia