Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2005
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości licznie uczestnicząc we Mszy Świętej Żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojego kochanego Męża i Tatusia
śp. TADEUSZA WIERZBICKIEGO
Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Alicji Dybowskiej i Jej rodzinie, Właścicielom i Pracownikom firm AUTOSAR i Piekarni-Cukierni Bartkowscy, Nauczycielom i Uczniom Szkoły Podstawowej nr 15, a także Ojcu Proboszczowi z parafii pw. św. Piotra i Pawła za wspólną modlitwę, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowanie
składa
Żona z Dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia