Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2006
Express Bydgoski
"Odszedłeś w krainę ciemności a twój blask pozostanie z nami na zawsze"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.05.2006 r. odszedł od nas nasz drogi brat, szwagier i wujek
śp.
Zdzisław Paluch
lat 60
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 01.06.2006 r. o godz. 13.00 w kościele w Przyłękach.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Przyłękach.
W smutku pogrążone siostry z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia