Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiam , że dnia 13 grudnia 2005r. odeszła od nas na zawsze moja kochana babcia
ŚP. FELICJA SAMBURSKA
z domu ZIELIŃSKA
Uroczystość pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 17 12.2005r. o godz.13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy .
W smutku pogrążony Jakub .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia