Wszystkim
This was published in the following publications on 14.09.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.09.2005:
Nowosci
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości uczestnicząc we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. ADAMA JANICKIEGO
Księżom z Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Rodzinie, Sąsiadom, Znajomym, Pocztowi Sztandarowemu z Technikum Budowlanego, Członkom S.G.P. z Torunia, Bydgoszczy, Nowego Miasta Lubawskiego, Golubia-Dobrzynia za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
serdeczne podziękowania
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load