Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2005
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 06.07. 2005 roku odeszła od nas opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka, Bratowa i Ciocia
śp.
MAŁGORZATA ŚWIERCZYŃSKA
z domu Piotrkiewicz
lat 47
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 9 lipca 2005 roku o godz. 15.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP (przy ul. Hallera), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
MĄŻ z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia