Wszysto u
This was published in the following publications on 22.01.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.01.2005:
Nowosci
"Wszysto umiera, tylko pamięć
dobrych uczynków nie ginie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21.I.2005 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Wanda Żychlińska
lat 73
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 25.I.2005 r. o godz. 10.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła pw. Św. M. Archanioła (Rybaki), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego ul. Gałczyńskiego.
Pogrążeni w smutku
Córka i Syn z Rodzinami
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą.
End of content
No more pages to load